Про компанію

Галерея скла та порцеляни

Наша оптово-торгівельна компанія давно і впевнено зайняла своє місце на ринку торгівлі посудом. Ми є регіональними представниками багатьох компаній лідерів виробників посуду. Наші представництва відкриті і плідно працюють у всіх регіонах України. Прерогативним напрямком роботи нашої компанії є продаж посуду оптом. За роки напруженої та ефективної роботи ми увійшли в число лідерів нашої галузі торгівлі.

Посуд, який ми продаємо оптом в наших торгових представництвах є сертифікованим продуктом, пройшов жорсткий контроль якості і відрізняється оригінальним сучасним дизайном. З самого початку роботи нашої компанії нами були гучно заявлені основні принципи нашої роботи: ми цілком орієнтовані на наших клієнтів, завжди налаштовані йти їм назустріч, часом на шкоду власним інтересам. Бо інтереси клієнта – є наші інтереси. Ці принципи ми свято шануємо і сьогодні. За ці роки нашими клієнтами були представники найрізноманітніших бізнес-структур.

Посуд оптом

Багато наших клієнтів, прийшовши до нас один раз, залишаються з нами назавжди. Серед наших інших клієнтів можна виділити оптові фірми, супермаркети і торгові центри, ресторани та інші підприємства громадського харчування. Ми залучаємо своїх клієнтів сумлінністю в роботі, розумною ціновою політикою, строгим, до педантичності, дотриманням усіх пунктів договорів, розробленої нами гнучкою системою знижок, безкоштовною доставкою. Серед компаній, що займаються продажем посуду оптом, ми давно і надійно зробили собі позитивний і привабливий імідж. Кількість наших клієнтів неухильно зростає. Якщо ви прийшли до нас в пошуку надійного партнера, то ви не помилилися адресою. Так само наша компанія пропонує купити посуд в Україні за вигідними цінами.

Galleryglass (Україна)

Ми забезпечимо Вас скляними виробами для брендування, нанесення логотипів і декорування. Виготовимо декоровані склянки, стопки, чашки або кружки для пива з логотипом або брендом Вашої компанії для проведення презентацій, акцій або просування Вашої торгової марки. Ми декларуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, найнижчі ціни в Україні на вироби високої якості, оптові знижки, акції, оперативну відвантаження товару зі складу, безкоштовну доставку в усі регіони України. Ми забезпечимо Вам всю передпродажну підготовку товару (заміну бою і браку, належну упаковку і стікерування за вашим бажанням), забезпечимо виробами для брендування, нанесення логотипів і декорування. Чекаємо Вас! Будемо раді співпраці.

Наша історія

2015
2013
2008
2003